Na želanie

Hrnčekom môžeme urobiť radosť sebe aj blízkym. Obzvlášť vtedy, keď priestor jeho plochy využijeme na zachytenie výnimočného momentu (svadba, narodeniny, meniny, narodenie bábätka, promócie, odchod do cudziny, nová práca, nový byt,...) alebo vyjadrenie výnimočnej emócie (ľúbim Ťa, chýbaš mi, budeš mi chýbať, gratulujem, ďakujem, prepáč,...).

Blíži sa svadba niekoho na kom Vám záleží? Obdarujte ich hrnčekmi, ktoré im budú pri každej rannej káve pripomínať, že po dni plnom povinností na nich doma niekto milovaný čaká. Pri čajíku v chorobe im to zase pripomenie manželský sľub a spríjemní ťažké obdobie. 

Odchádza niekto dôležitý na dlhšie obdobie kamsi ďaleko za povinnosťami? Dajte mu hrnček, ktorý mu bude pripomínať, že doma ho niekto čaká, niekto pre koho je výnimočným.

Príležitosť sa vždy nájde. S návrhom dizajnu Vám rada pomôžem. Táto služba je spoplatnená sumou 4,-€ a zahŕňa vypracovanie návrhu a jeho následne úpravy až po finálnu verziu. Hotový hrnček s originálnym motívom vypracovaným podľa Vášho želania môžete tak mať za 18,- €.

Ak máte záujem o motív na objednávku, neváhajte ma kontaktovat e-mailom na janinna.art@gmail.com alebo telefonicky na 0905131402. Rada Vám odpoviem na akékoľvek otázky, rada Vám vyhotovím grafické návrhy motívov na svadobné, či akékoľvek iné, hrnčeky. 

"Každá Vaša požiadavka je pre mňa inšpiráciou a preto ma neváhajte osloviť ohľadom vytvorenia hrnčekov pre špeciálnu udalosť." 
Jana z JANINNA.ART

 
14
15 11415
  • Hrnček "HEART GIFT" s menom Tip Kód: 010
    Hrnček "HEART GIFT" s menom
    Na objednávku Značka: JANINNA.ART
    Hrnček s jemným srdiečkovým motívom s doplnením mena alebo viacerých mien podľa Vášho zadania. V prípade záujmu je možné upraviť farebnosť grafického motívu.

    €14

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom